Kanga vahendusteenus

Alustad väiketootmist või soovid lihtsalt personaalset kangast riieteks või kodutekstiilideks? Aitame Sul leida sobiva kanga, vajadusel ka mustri ning selle Sulle Eestisse toimetada!

Alustava ettevõtjana või lihtsalt hobiõmblejana on arusaadav, et ei ole selliseid kontakte, et tellida endale soovitud kangast. Mõnikord on kogused ka tagasihoidlikud, mistõttu ei võeta Sind kangatootajate juures jutule. Me oleme selle tee juba läbinud ja kanga pideva tellijana saame aegajalt vastu tulla ka väikestele soovidele, näiteks 5-10 m kanga tellimustele. Üldiselt on meie miinimumiks siiski 20 m. Oleme varasemalt kokku puutunud peamiselt puuvillatrikotaazi ja dressinangaga (nii personaalse mustri kui ühevärvilise kangaga), samuti linase, meriinovillase ning veidi ka sportimiseks sobiva poluesterkangaga.

Kanga hind oleneb soovist. Kas tahate oma mustri/tooniga kangast, soovite ka mustrit meilt ning samuti kogusest. Näiteks puuvillatrikotaazi ja dressikangast, millel on Teie muster saame vahendada järgmiste hindadega (ettevõtetele lisandub KM):

1-10 m 16 EUR/m

11 – 20 m 14 EUR/m

21 – 50 m 12 EUR/m

51 -100 m 10 EUR/m

.

Kirjuta meile oma soovist info@fragmentdesign.ee ja aitame Sul leida sobivama lahenduse.

Shopping Cart