MEIST

LASE FANTAASIAL LENNATA!

Fragment Designer Fabrics kangastega

Fragment Designer Fabrics on meie – Evelyni ja Alisa ühine ettevõtmine. Kohtusime 2018. aastal kui Evelyn alustas emade ja laste brändiga Helg ning Alisa arendas oma personaalset kunsti- ning elustiilibrändi Alisa Vasina.
2020. aastal tegime esimese koostöö projekti – Alisa maalis unikaalsed kangaprindid Helg toodetele. Kuna kangamustreid lisandus aja jooksul kogu aeg juurde, otsustasime neid pakkuda ka müügiks. Nii sündiski kaubamärk Fragment Designer Fabrics.
Tellides meie loomingut, võid kindel olla, et teist sellist kangast Sa mujalt ei leia! Ühtlasi toetad kahe noore naisettevõtja tegevust. Täname Sind selle eest!

KÕIKIDEL MEIE KANGASTEL ON OMA LUGU JUTUSTADA

Kõik meie kangamustrid valmistab Alisa otsast lõpuni ise. See tähendab, et kõigepealt ta maalib motiivid akvarelliga paberile ja tõstab seejärel need arvutisse. Seal katsetab Alisa erinevaid paigutusi, kuni sünnib sobilik muster. Seejärel tellime mustri trüki kangale. Praegu kasutame nii trikotaazi kui puuvillast dressikangast, kuna meie arvates võiksid ka mugavad riided olla unikaalsed. Ning kunstniku maalitud ja disainitud muster venival ja pehmel kangal just seda võimaldabki! Meie kangas sobib võrdselt nii täiskasvanule ja lapsele, sest see omab kõrge kvaliteedilist Oeko-Tex sertifikaati. Vaata videost, kuidas meie kangas valmib!

[/vida

ALISA JA EVELYN

Helg-341

Alisa Vasina

Alisa on Eesti maalikunstnik, kellel on kirg tekstiilikunsti vastu. Õppis Tartu Kunstikoolis dekoraator-stilisti erialal, mille järel omandas Tartu Kõrgemas Kunstikoolis maalikunstniku hariduse. Teda on alati huvitanud moekunst ja tootedisainist, mis arenes kireks tekstiilidisaini vastu. Nüüd ta teeb koostööd mõne Eesti disaini brändiga luues neile tekstiilikunsti ja juhib isiklikku elustiili brändi. Tema eesmärk on tuua inimeste ellu värvirõõmu ja väge läbi oma värvikate kujunduste ja nendes leiduvate positiivsete sõnumite.

Evelyn Müürsepp

Evelyn on eestimaise brändi Helg looja ja tegevjuht. Õppis Tallinna Ülikoolis keskkonnakorraldust ja Tartu Ülikoolis Euroopa Liidu toimimist ning töötas 15 aastat erialasel tööl. Lastega koju jäädes tekkis aga soov rohkem aega veeta koos perega ning samas teha midagi uut ja huvitavat. Kuna ta ei leidnud endale sobilikke emadusriided, tekkiski idee nii naistele kui lastele rõivaid disainima hakata. Nüüdseks on tegemist Evelyni põhitööga, mida ta ühildab laste kasvatamisega.

KAS OLED HUVITATUD? VAATA JÄRGI!

Meil on e-poes lai valik kangaid, vali enda lemmik

Shopping Cart