Personaalne muster

Sul on idee, millist kangast sa tahad, aga pole seda kuskilt leidnud? Ehk huvitab sind personaalne muster? Meie kunstnik saab Sind aidata!

Pakume erinevaid lahendusi, sest palju oleneb sellest, kas soovid kujundust vaid üheks korraks ja me võime seda edaspidi ise ka kasutada või soovid täiesti unikaalset ja just Sulle loodud mustrit, mida kasutada endale sobival ajal ja kohas. Vaata altpoolt meie valikuid.

Variant 1. Personaalse mustriga kangas, mille kasutusluba jääb meile. Mustri kujunduse on 100. Minimaalne kanga tellimise kogus on 20 m. Väljastame telliijale kanga tema tellitud mustriga. Meil on edaspidi õigus müüa sama mustriga tooteid.

Variant 2. Personaalse mustriga kangas, mille kasutusluba on ainult tellijal. Väljastame tellijale kanga personaliseeritud mustriga. Mustri kujundus 250€, millele lisandub kanga hind. Minimaalne kanga tellimise kogus on 40 m. Tellija tasub kanga eest ja personaalse mustrikujunduse eest. Tulevikus sama mustriga kanga juurde tellimisel mustri kujunduse eest uuesti tasuma ei pea.

Variant 3.  Mustri kujundus, olenemata kas tellija tellib kanga meilt või mujalt. Tellija saab enda kasutusse personaalse mustri kavandist trükifailideni. Mustri kasutusluba on ainult tellijal. Töö lõpus väljastame tellijale trükifailid tellija soovitud failiformaatides. Tellija saab kasutada mustrit soovitud ajal ja kohas  (näiteks tekstiilil, paberil, tapeedil, jne). Mustri kujunduse hind 500€. Hind ei sisalda kanga hinda (tellija saab ise valida kas tellib kanga meilt või mujalt). Tellija tasub mustrikujundusega failide eest.

Kui Sulle pakub mõni koostöövariantidest huvi, võta meiega julgelt ühendust info@fragmentdesign.ee!

Shopping Cart